DOBERMANN FCI KENNEL
Speciální výstava DKČR 2016
15.Září 2016

Dne 10.9.2016 pořádala ZKO Klánovice SPECIÁLNÍ VÝSTAVU DOBRMANŮ!

Rozhodčí: Thomas Becht (D)

 

Speciln_vstava_DKR_Klnovice_10.9.2016_2                    tda_oteven_feny_ern_5

                                                                                                       JCH. Princess od Dvou lvu - V1, CAC

FOTOGALERIE ZDE


BOB_1  mezitda_feny_ern_4 tda_mladch_psi_ern_2

  JCH. Paris Sofie od Dvou Lvu - V1, CAC, Vítěz spec. výstavy, BOB                                               Porthos od Dvou Lvu - V1, CAJC, Vítěz spec. výstavy mladých


PORTHOS splnil podmínky pro udělení titulu JUNIORŠAMPION !

 

Kompletní výsledky - klikni celý článek

 

VÝSLEDKY- SPECIÁLNÍ VÝSTAVA  DOBRMANŮ  10.9.2016

 

Klánovice

Mezinárodní rozhodčí FCI – Thomas Becht ( D )

 

PES ČERNÝ

Třída dorostu

 

VN1, Vítěz Speciální Výstavy dorostu – Lexo Gujar of Gudas

 ( o: Wizard of Oz de Grande Vinko x m: Katy Od Dvou Lvů )

 

VN2 – Bradley Donsa Bohemia

 ( o: Brasil v. Hohenzollern x m: Cortina Donsa f. 14th Meridian )

 

VN3 – Jeaux Rodšvéd

 ( o: Avertin Sheridano le Fano x m: Dara Rodšvéd )

 

VN4 – Erwin Ebony Queen

 ( o: Ataraxie’s Capone x m: De Luxe Ebony Queen )

 

 

Třída mladých

 

V1 CAJC, Vítěz Speciální Výstavy mladých – Porthos Od Dvou Lvů

 ( o: Yacheero’s Pando Pandero x m: Latifa Od Dvou Lvů )

 

Mezitřída

 

 V1 CAC, Vítěz Speciální Výstavy, BOS – Gerion Oksavi f. 14th Meridian

 ( o: Oksamit de Grande Vinko x m: C’ Victoria Donsa f. 14th Meridian )

 

VD2 – Aras Od Černých Démonů

 ( o: Ataraxie’s Capone x m: Agamba Anibag )

 

Třída otevřená

 

V1 CAC – Ares Donsa Bohemia

 ( o: Saphron Pride of Russia x m: Cortina Donsa f. 14th Meridian )

 

V2 – Dior Ebony Queen

 ( o: Apache Red Ebony Queen x m: Jixa Od Dvou Lvů )

 

 VD3 – Black Baddy z Vladařského Údolí

 ( o: Ronin King of Darknes x m: Afrodité z Vladařského Údolí )

 

VD4 - Crash Elydon

 (o: Dirk Swanko de la Villa de Channes x m: Josslyn Joyce Alary Aslar)

 

 

Třída pracovní

 

V1 – Corson Donsa f. 14th Meridian

 ( o: Don Diego v. Harten Kern x m: A‘ Sara Nigre f. 14th Meridian )

 

V2 – Ares v. Stahlberg

 ( o: Bosz v. Burghof x m: Kylie v. Utgard )

 


Třída vítězů

 

V1 CAC - Orano od Dvou lvů

 (o: Urano Pride Of Russia x m: Ayoko Two Lions House)

 

Třída čestná

 

V1 – Frank Brynal Gold

 ( o: Gex Agent Arnak x m: Bora Belníčko )

 

Třída veteránů

 

V1 – Bred Black Dancer

 (o: Tahi Réme Diablo m: Assunta Black Dancer )

 

FENA ČERNÁ

 

Třída štěňat

 

VN1, Vítěz Speciální Výstavy štěňat – Hermione Best Cerber

(o: Harlequin Gumby x m: Genesis Best Cerber )

 

 

Třída dorostu

 

VN1, Vítěz Speciální Výstavy dorostu – Liberty Gujar of Gudas

 ( o: Wizard of Oz de Grande Vinko x m: Katy Od Dvou Lvů )

 

VN2 – Kiss Me Duralex Polonia

 ( o: Valdo from Lipar Land x m: Hannah Dura Lex Polonia )

 

VN3 – Bormio Donsa Bohemia

 ( o: Brasil v. Hohenzollern x m: Cortina Donsa f. 14th Meridian )

 

VN4 – Freya z Panství Dobrkačky

 ( o: Caesarion Halit Paša x m: Enny z Panství Dobrkačky )

 

 

Třída mladých

 

V1 CAJC - Agila Achaoo Via

 (o: Icon Od Dvou Lvů x m: Zoe Pasecké Údolí )

 

 

Mezitřída

 

V1 CAC, Vítěz Speciální Výstavy, BOB – Paris Sofie Od Dvou Lvů

 ( o: Yacheero’s Pando Pandero x m: Latifa Od Dvou Lvů )

 

VD2 – If Rodšvéd 

 ( o: Avertin Sheridano le Fano x m: Dara Rodšvéd )

 

 

Třída otevřená

 

 V1 CAC - Princess Od Dvou Lvů

 ( o: Yacheero’s Pando Pandero x m: Latifa Od Dvou Lvů )

 

V2 - Cassiopeia Elydon

 (o: Dirk Swanko de la Villa de Channes x m: Josslyn Joyce Alary Aslar)

 

VD3 – Seraya Halit Paša

 ( o: Russkaja Mechta Krutoi Kozak x m: Ithaka Halit Paša )

 

 

Třída pracovní

 

V1 CAC – A’Sofie Donsa Bohemia

 ( o: Saphron Pride of Russia x m: Cortina Donsa f. 14th Meridian )

 

 

Třída vítězů

 

V1 CAC - Comtessa Donsa From Fourteenth Meridian

 (o: Don Diego v. Harten Kern x m: Asara Nigre from Fourteenth Meridian)

 

Třída veteránů

 

V1, BOV - Bonaira Black Dancer

 (o: Tahi Réme Diablo m: Assunta Black Dancer )

 

PES HNĚDÝ


Mezitřída

 

V1 CAC - Armando Od Černých Démonů

(o: Ataraxie's Capone x m: Agamba Anibag)

 

 

Třída otevřená

 

 V1 CAC - Orient od Dvou lvů

 (o: Urano Pride Of Russia x m: Ayoko Two Lions House)

 

FENA HNĚDÁ

 

Třída mladých

 

V1 CAJC, Vítěz Speciální Výstavy mladých, BOJ – Aprile Enyhed

 ( o: Agen Sheridano Le Fano x m: Gloria v. Burgenland )

 

 

Mezitřída

 

V1 CAC - Ataraxies Od Černých Démonů

 (o: Ataraxie's Capone x m: Agamba Anibag)

 

 

 

SOUTĚŽE

 

Nejlepší chovatelská skupina:

 

 1. místo - Od Dvou Lvů

 

2. místo -  Donsa Bohemia


 

Nejlepší pár:

 

1. místo – Brad Black Dancer x A’Sofie Donsa Bohemia

 

2. místo – Bradley Donsa Bohemia x Bormio Donsa Bohemia

 

 


 

 

 
Tvorba www stranek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels