DOBERMANN FCI KENNEL
Klubová výstava DKČR 2011...
16.Května 2011

Letošní KLUBOVÁ VÝSTAVA Dobrmanklubu české republiky se konala v zázemí klánovického kynologického klubu dne 7. května.

Na posouzení přijela z Rakouska paní Inge Eberstaller

Za výjimečně příznivého a slunečného počasí se zde sešlo na 50 dobrmanů.

V krásném přírodním prostředí měli soutěžící i diváci možnost strávit aktivní a příjemný den.

Velký dík patří všem obětavým dobrovolným pomocníkům klánovického klubu a rovněž tak i sponzorům. Firma ROYAL CANIN  věnovala dobrmanům krásné a velmi užitečné ceny v podobě prvotřídních granulí. Nakonec byli i někteří vítězové ověnčeni dlouhou šňůrou voňavých buřtů!

 

!!!!  Na této KLUBOVÉ VÝSTAVĚ získaly naše odchovy "OD DVOU LVU" opět 1. místo v soutěžích o  NEJLEPŠÍ CHOVATELSKOU SKUPINU !!( Best breed group)

Od roku 2003 - 2011 stále drží naše chovatelská stanice toto prvenství!!!

 

 

 

 

FOTOGALERIE ZDE

Dobrman černý s pálením

 

Psi

 

Třída mladých

 

V1 CAJC, Klubový vítěz mladých Noris Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/

V2 Kliff od Dvou lvů /Chester v.d.Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/

V3 Diggory Coldplay /Bentley od Dvou lvů x Afrika Coldplay/

V4 Kenth od Dvou lvů /Chester v.d.Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/

VD Baron Bob Pálava /Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův Dvůr/

VD Druss di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/

Mezitřída

V1 CAC Andy z Pampy /Elton Extra Moravák x Scarlet Halit Paša/

V2 r.CAC Maxmilian Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Cheyenne Halit Paša/

VD3 Buran Bono Bohemia Superb /Tahi-Réme Diablo x Dara Darien Cherlin/

 

Třída otevřená

V1 CAC Indian od Dvou lvů /Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů/

 

Třída pracovní

V1 CAC Fredy Gumby /Aramis Halit Paša x Dafné Gumby/

V2 Frank Brynal Gold /Gex Agent Arnak x Bora Belníčko/

Třída vítězů

V1 CAC, Klubový vítěz Icon od Dvou lvů /Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů/

- Bred Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/

 

Třída čestná

V1 Hiddo od Dvou lvů /Grant di Villa Conte x Agnes od Dvou lvů/

Feny

Třída dorostu

VN1 Yvet Pasecké údolí /Hiddo od Dvou lvů x Ramya Pasecké údolí/

 

Třída mladých

V1 CAJC, Nejlepší mladý, Klubový vítěz mladých Kelly Grace od Dvou lvů /Chester v.d.Töpferstadt x                                 Gabby od Dvou lvů/

V2 Karis od Dvou lvů /Chester v.d.Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/

V3 Katy od Dvou lvů /Chester v.d.Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/

V4 Odyssea Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/

V Samantha Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Imagine Halit Paša/

V Debee di Brittasgang Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/

VD Arka Třemšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/

VD Desert Rose di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/

VD Dhilaya Coldplay /Bentley od Dvou lvů x Afrika Coldplay/

- Dolce Brita di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/

 

Mezitřída

V1 CAC Comtessa Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego v.Harten Kern x A´Sara Nigre from                                    Fourteenth Meridian/

V2 r.CAC Hekaté Gumby /Kravallo vSchmiedbauergut x Dafné Gumby/

 -  Cortina Donsa from Fourteenth Meridian /Don Diego v.Harten Kern x A´Sara Nigre from                                     Fourteenth Meridian/

 

 

Třída otevřená

 

V1 Ayoko Two Lions House /Hiddo od Dvou lvů x Carys od Dvou lvů/

 

V2 Henessy Jumper /Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper/

 

V3 Aki Lady Ebony Queen /Cliff v.Beuchower Hof x Hermína Zkanape/

Třída pracovní

 

V1 CAC Haggi od Dvou lvů /Grant di Villa Conte x Agnes od Dvou lvů/

Třída vítězů

 

V1 CAC, Klubový vítěz Ambrosia Halit Paša /Fan-Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/

 

V2 r.CAC Bonaira Black Dancer /Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer/

 

V3 Corleona Lady di Brittasgang /Spike Les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša/

Třída čestná

 

V1 Baby Brittannica di Brittasgang /Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša/

Třída veteránů

 

V1 Brittanica Halit Paša /Drink Zkanape x Frézie Bohemia Gotika/

 

Dobrman hnědý s pálením

 

Psi

 

Třída otevřená

 

V1 CAC Fire Fox Extra /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/

 

 

 

Třída pracovní

 

V1 CAC Achninn Aam Ebony Queen /Cliff v.Beuchower Hof x Hermína Zkanape/

Třída vítězů

 

V1 CAC, Klubový vítěz, BOB El Cid Extra Elite /Bojan v.Havelland x Elektra Extra Moravák/

Třída čestná

 

- Ariel Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assunta Black Dancer/

Feny

 

Třída štěňat

 

VN1 Agamba Anibag /Addi v.Neuland x Isména Halit Paša/

Třída dorostu

 

VN1 Valeria Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges/

Třída mladých

 

V1 Sarah Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Imagine Halit Paša/

Mezitřída

 

V1 CAC Fatima Extra Elite /Ascomannis Gitano x Bess Extra Moravák/

Třída otevřená

 

V1 CAC, Klubový vítěz Caramella Coldplay /Pako Daker x Kelly Černý trůn/

 

V2 r.CAC Atarei Black Dancer /Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond/

 

V3 Enigma Restless Heart /Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose!

Závěrečné soutěže

Soutěž párů

 

1.místo Fire Fox a Fatima Extra Elite


 

Soutěž chovatelských skupin

 

1.místo CHS od Dvou lvů

2.místo CHS Brittasgang

 (výsledky převzaty z webu Halit Pasa)

 
Tvorba www stranek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels